CROWN WİN ÜRETİM AMACI

BİRÇOK ALANDA KULLANILABİLEN VE TERCİH EDİLEN CROWN WİN EŞİKLİ SÜRME MODELİMİZ, UYGULANDIĞI MEKÂNLARA ŞIKLIK VE ZERAFET KATAR. İÇ VE DIŞ GÖRÜNÜMÜNDE PANORAMİK BİR GÖRSELLİĞE SAHİP OLUP İMAR MEVZUATINA UYGUNDUR. ISI YALITIMI, SES VE YAĞMUR İZALASYONU SAĞLAYAN, İSTENİLDİĞİNDE SAĞA VE SOLA TOPLANABİLEN, KAYAR BİR SİSTEM OLDUĞUNDAN DOLAYI AÇILDIĞINDA YER KAPLAMAYAN, EŞYALARIN EN UÇ NOKTALARA KADAR YERLEŞİM KOLAYLIĞI SAĞLAYAN, DÖRT MEVSİM KULLANABİLECEĞİNİZ BU SİSTEM UYGULANDIĞI MEKÂNLARI BÜYÜTMEK, BALKONLARI EVE DÂHİL EDEREK GENİŞ ALANLAR OLUŞTURMAK İÇİN HAZIRLANMIŞ BİR ÜRÜNDÜR.

CROWN WİN CAM ALTERNATİFİ

CROWN WİN ( SÜRME) MODELİMİZDE İSTEĞE BAĞLI 8mm, 10mm KAROLAJLI DEKORATİF CAMLAR KULLANILMAKLA BERABER, 20mm’e KADAR ISI VE SES YALITIMLI (4+10,5+4)(4+11+4)(5+9+5)(4+9+6)(5+9+6) vb. ISICAMLAR KULLANILABİLMEKTEDİR.

CROWN WİN UYGULANDIĞI ALANLAR

BALKON KAPATMALARINDA, KIŞ BAHÇELERİ, HAVUZ ETRAFI, OTEL, TERAS, İÇ MEKÂN ARA BÖLMELERİNDE RESTAURANT, BİSTRO, CAFE VB. KAPATMALARINDA KULLANILABİLEN ALTERNATİFLİ BİR ÜRÜNDÜR.

CROWN WİN RAY ALTERNATİFİ

2 RAY, 3 RAY, 4 RAY VE 5 RAY ALTERNATİFLERİNE SAHİP OLUP, PROJE DURUMLARINA GÖRE BALKON KORKULUK ÜSTÜ, BETON PARAPET(KÜPEŞTE)ÜSTÜ VEYA DÜZ BİR ZEMİNE UYGULANABİLEN KURULUM ALTERNATİFLİ BİR SİSTEMDİR.